Ellis - cafe, bar, pizza Karviná

Milí hosté,

jsme zde proto, aby Vaše chvíle relaxace probíhaly co nejpohodověji. Vaší spokojenosti se snažíme dosáhnout nabídkou kvalitních nápojů a jídel připravených z čerstvých surovin.

Stále vaříme výbornou italskou kávu Illy, která se vyznačuje jemnější sametovou chutí a vůní.
  Pro osvěžení Vám přinášíme přírodní džusy Pago, které nabízejí širokou paletu ovocných chutí splňujících požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.
  Máme pro Vás v nabídce kvalitní rozlévaná i lahvová řecká vína, například z vinic řeckých ostrovů Santorini, Samos, Kréta nebo vnitrozemských oblastí Nausa, Pelopones.
I u baru je veselo, míchané nápoje, short drinks, party drinks, long drinks, shots, připravované jen z pravého rumu, z pravých ingrediencí, s použitím opravdového třtinového cukru. Pro méně odvážné je k dispozici paleta nealkoholických drinků.
  U nás můžete začít den dobrou snídaní ve výhodném menu s kávou a jedním z osmnácti druhů džusů Pago.
  Připravujeme čerstvé řecké předrkmové talíře – řecké domácí produkty, řecké sýry, panenský olivový olej z Řecka, tzv. piatelly, míchané talíře s kvalitními a čerstvými ingrediencemi.
  Saláty, zapékané speciality, krevety, kuřecí maso, zapečené palačinky, řecké zapečené speciality, kuřecí maso na řecký způsob – vše za použití čerstvý ingrediencí. Feta sýr z Řecka, olivy z Řecka, jogurty z Řecka..
  Těstoviny připravujeme se sušenými rajčaty na panenském olivovém oleji, používáme pravý parmazán.
  Pizzu nabízíme ve třech velikostech a se spoustou rozličných přísad.
 
Sladká tečka, dezerty, palačinky..

Každý týden pro Vás chystáme akce na naši nabídku, celotýdenní menu (pondělí-neděle) je navíc za zvýhodněnou cenu.

Chutná-li Vám u nás a je-li Vám u nás dobře, budeme rádi – nejste-li spokojení, pokusíme se udělat vše pro to, abychom to změnili.

Přejeme příjemné posezení, dobrý zážitek a spokojenost!

— tým Cafe Bar Ellis